016 13 90 77 info@epc-groupe.se

Kontaktinformation

EPC – Sverige AB – Sweden
Hugelsta
635 02 Eskilstuna

Telefon +46 (0)16 13 90 77
Order Stockholm +46 (0)87 07 90 77

info@epc-groupe.se
order@epc-groupe.se

Öppettider kontor

måndag – torsdag 08.00 – 16.00
fredag  08.00 – 15.00

Avhämtning av produkter Hugelsta kan ske

måndag – torsdag 08.00 – 16.00
fredagar 08.00 – 15.00
Övrig tid enligt överenskommelse.

OBS! Se till att göra Er beställning innan avhämtning. För att kunna hämta produkter måste man ha ett ordernummer.

VD
Patrik Norén
Telefon: 070-263 32 03
E-mail: patrik.noren@epc-groupe.se

Marknad
Mattias Larsson
Telefon: 073-505 00 34
E-mail: mattias.larsson@epc-groupe.se

Dennis Persson
Telefon: 072- 742 18 55
E-mail: dennis.persson@epc-groupe.se

Andreas Israelsson
Telefon: 073-822 94 33
E-mail: andreas.israelsson@epc-groupe.se

HMS
Martin Ahlfors
Telefon: 070-220 73 30
E-mail: martin.ahlfors@epc-groupe.se

Produktion
Anders Lindberg
Telefon: 076-104 37 60
E-mail: anders.lindberg@epc-groupe.se

Logistik/Inköp
Adam Holmström
Telefon: 076-766 70 09
E-mail: adam.holmstrom@epc-groupe.se

Teknisk support
Alexander Bihlar
Telefon: 070-968 89 32
E-mail: alexander.bihlar@epc-groupe.se